GARÁŽOVÉ A PRIEMYSELNÉ BRÁNY

www.efem.skwww.efem.skwww.efem.sk

AUTOMATICKÉ POHONY

Motory pre posuvné brány CAME

Motory BX-243 sú určené pre malé posuvné bránky a obsahujú zabudovanú riadiacu elektroniku s možnosťou doplnenia akumulátorov pre prípad výpadku napájania. Ostatné motory rady BX sú vhodné pre rodinný, alebo ľahký priemyselný sektor. Majú zabudovanú riadiacu elektroniku, vybrané typy umožňujú doplnenie záložných akumulátorov a najnovšie P-pratico systémy majú patentovaný odblokovací mechanizmus pri výpadku napájania prostredníctvom rádiového diaľkového ovládania.

Motory BK sú určené hlavne pre priemyselný sektor a spĺňajú požiadavky na pohon ťažkých, alebo intenzívne používaných posuvných brán. Zabudovaná riadiaca elektronika, možnosť doplnenia nástavca pre reťaz, príp. pratico systém dovoľuje použitie aj v náročných podmienkach so všetkým komfortom.

Motory BY sú najvýkonnejšie motory pre extrémne veľké, alebo ťažké posuvné brány. Robustná konštrukcia obsahuje výkonný 3-fázový motor s prevodovkou a riadiacu elektroniku. Prenos sily sa vykonáva prostredníctvom masívneho ozubeného hrebeňa s modulom 6.

Automatické pohony Automatické pohony Automatické pohony Automatické pohony Automatické pohony Automatické pohony

Motory pre krídlové brány CAME

Motory FLEX sú určené pre malé prevzdušnené brány, alebo osobné bránky. Ich minimálna šírka dovoľuje použitie aj na subtílnych stĺpikoch, prípadne s použitím doplnkového rovného ramena pre bezproblémové otváranie k múru. Napájanie a riadenie týchto motorov zabezpečuje samostatná elektronika, ktorá zároveň ovláda aj elektrický zámok potrebný pre zaistenie krídla v zatvorenej polohe.

Motory FAST s kĺbovým, alebo doplnkovým rovným ramenom sú ideálne pre krídla brán osadené na robustnejších murovaných stĺpoch, alebo pre kované brány pri ktorých nerušia ich estetický charakter.Naviac majú zabudovanú aj riadiacu elektroniku priamo v kryte motora, čo zjednodušuje potrebu káblovania a uľahčuje inštaláciu.

Motory KRONO sú určené prevažne pre rodinný sektor, alebo umiestnenie v zúženom priestore. Sú typmi priamočiarych pohonov pre väčšie a ťažšie krídla brán uchytených na oceľových, alebo murovaných stĺpoch.

Automatické pohony Automatické pohony Automatické pohony Automatické pohony Automatické pohony Automatické pohony

FOTOGALÉRIA

Posuvná brána s pohonom a garážová brána, Čierna Voda  - www.efem.sk Posuvná brána s pohonom a garážová brána, Čierna Voda - www.efem.sk Dvojkrídlová brána s pohonom, Limbach - www.efem.sk Dvojkrídlová brána s pohonom, Limbach - www.efem.sk Posuvná brána s pohonom, Pezinok - www.efem.sk
1 2 3 4 5 6 
Copyright © 2019. Daniel Federl EFEM SYSTEM. Všetky práva vyhradené.