GARÁŽOVÉ A PRIEMYSELNÉ BRÁNY

www.efem.skwww.efem.skwww.efem.sk

GARÁŽOVÉ BRÁNY

Kazetové

Kazetové garážove brány

Sú vyrobené z tepelne izolovaných sekcií. Kazety tvoria charakteristický vzhľad nielen brán, ale dopňujú architektúru Vašeho domu. Tieto brány sú navhodnejšie pre použitie dekoratívneho presklenia. Sú dodávané vždy s použitím štruktúry dreva woodgrain, štandartne v bielej farbe. Samozrejmoťou je možnosť voľby farieb podľa palety RAL alebo imitáciou dreva v prevedení zlatý dub, tmavý dub a mahagón.

Lamelové

Lamelové garážove brány

Moderný vzhľad týchto brán je vhodný ku každému typu domu a muriva. Ľahká údržba a spoľahlivá prevádzka sú ďaľšími z množstva výhod tohoto výrobku. Lamelové brány sú štandartne dodávané v bielej farbe, na želanie je možné mať akúkoľvek farbu podľa vzorkovníka RAL alebo imitáciou dreva v prevedení zlatý dub, tmavý dub a mahagón. Povrchová úprava je u všetkých variant zvýraznená štruktúrou dreva woodgrain. Iba imiáciu v prevedení zlatý dub je možno dodávať i v hladkom prevedení.

Drážkové

Drážkové garážove brány

Brány so stredovou drážkou sa v poslednej dobe stávajú stále vyhľadávanejším predstaviteľom moderného desingu garáži. Vlastnosti tohoto tipu brány zostávajú stále vynikajúce ako u všetkých ostatných modelov garážových brán. Stredová drážka vytvára opticky jasné a pravidelné línie. Samozrejmoťou je možnosť voľby farieb podľa palety RAL. Povrchová úprava je zvýraznená designom štruktúry dreva woodgrain, jedine pri použití imitácie dreva zlatý dub je povrch hladký.

Hladké

Hladké garážove brány

Toto luxusné prevedenie brány si svojím moderným a elegantným vzhľadom získava v poslednej dobe stále viac priaznivcov. Brány vyrobené z panelov bez preliskov sa veľmi dobre hodia k modernej architektúre. Vďaka širokému výberu farieb podľa palety RAL alebo imitácií dreva vo farbe zlatý dub možeme bez problémov zladiť bránu s farebnou koncepciou Vašho domu. Táto varianta je dodávaná vždy v hladkom prevedení, nemá štruktúru dreva woodgrain.

V Profil INOX

V Profil INOX garážove brány

V-PROFIL je novým typom panelu, ktorý na prvý pohľad zaujme svojím netradičným dizajnom. Jemné prelisy o šírke 8 mm alebo 16 mm vytvárajú elegantnú perspektívu, ktorá harmonicky spája s modernou architektúrou domu. Povrch panelu je vždy hladký. Je štandartne dodávaný strieborný a umožňuje použiť širokú škálu farieb podľa vzorkovníka RAL.

ECO-DOORS

ECO-DOORS garážove brány

Predstavujeme Vám nový typ brán s názvom Eco-doors, ktoré budú prostriedkom pre pritiahnutie zákazníkov ako aj prostriedkom pre boj s konkurenčnými firmami a ich lacnými výrobkami.
Výhodou, je aj krátky dodací termín, nakoľko brány sú nachystané k odberu do 1 týždňa (biele brány). Jedná sa o brány s hrúbkou izolácie 40 mm (polyuretán), s motívom - vodorovné pruhy - s väčšou drážkou než je štandardná pruhovaná sekcia.

FOTOGALÉRIA

Garážová brána zlatý dub, Modra - Kráľová - www.efem.sk Brána s personálnym vstupom, Bratislavská ul., Pezinok - www.efem.sk Garážová brána vo farbe RAL, Čierna Voda - www.efem.sk Brána s personálnym vstupom a s presklením, Pezinok - www.efem.sk Garážové brány - tmavý dub, Vinosady - www.efem.sk
1 2 3 4 5 6 7 8 
Copyright © 2019. Daniel Federl EFEM SYSTEM. Všetky práva vyhradené.