GARÁŽOVÉ A PRIEMYSELNÉ BRÁNY

www.efem.skwww.efem.skwww.efem.sk

PRIEMYSELNÉ BRÁNY

OCELOVÉ BRANY Base+

OCELOVÉ BRANY Base+

Priemyselné brány Base+ sú určené predovšetkým do priemyselných a skladovacích objektov. Vyznačujú sa výbornými tepelne-izolačnými vlastnosťami. Ich konštrukcia vychádza s požiadavkou o čo najvyššú pevnosť, odolnosť a ľahkou a bezpečnou manipuláciou. Prevedenie plných sekcií tohoto typu brán ponúkame v obľúbenom desingu lamely v bielej farbe. Na želanie je samozrejmé vyrobiť tieto brány v akéjkoľvek farbe podľa širokej palety RAL.

HLINÍKOVÉ BRÁNY Alu+

HLINÍKOVÉ BRÁNY Alu+

Hliníkové brány Alu+ ponúkajú veľkorysé riešenie pri stavbe či adaptacii priemyselných objektov s požiadavkou na vyrazné presklenie interiéru. Pri použití kvalitných materiálov sa ľahkosť a elegancia spojí s pevnosťou a stabilitou. Bezpečnosť na základe vizuálneho kontaktu a maximálnou odolnosťou voči korozií sú samozremosťou u týchto typu brán.

HLINÍKOVÉ BRÁNY Alm+

HLINÍKOVÉ BRÁNY Alm+

Hliníkové priemyselné brány s maximálnym presklením umožňujú už z vonku ukázať to, čo stojí za to pozrieť si vo vnútry. Tato varianta priemyselných brán sa výborne hodí napríklad do autosalánou, pretože brána s maximálnym presklením bude už z diaľky priťahovať zvedavé pohľady okoloidúcich. Na požiadanie je možno mať akúkoľvek farbu podľa vzorkovníka RAL. Brány s maximálnym presklením do 3000mm šírky sú bez zvislej priečky, od 3001 do 5000mm sú z bezpečnostných dôvodov v strede rozdelené jednou zvislou priečkou.

FOTOGALÉRIA

Pneuservis, Mýtna ul., Pezinok - www.efem.sk autoservis MPM AUTO, Dev. Nová Ves - www.efem.sk autoservis MPM AUTO, Dev. Nová Ves - www.efem.sk autoservis MPM AUTO, Dev. Nová Ves - www.efem.sk autoservis MPM AUTO, Dev. Nová Ves - www.efem.sk
1 2 3 
Copyright © 2019. Daniel Federl EFEM SYSTEM. Všetky práva vyhradené.